Sisuhaldus platvorm Wordpressi baasil

Kodulehe loomine Wordpressi baasil on väga kasutajasõbralik ja millele on võimalik lisada mitmeid mooduleid juurde.

Disain valmisjujundusel (theme)

Valmiskujundused sobivad eelkõige väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel.

Võimalik on ca. 3000 erineva valmiskujunduse vahel, mis kõik on erinevate klientide vajadusi silmas pidades tehtud.

Kodulehte saad ilma erilise välise abita hallata dünaamilise sisuhaldustarkvara abil. Meie poolt saad kaasa ka eestikeelsed videojuhendid, mille abil on kodulehe edaspidine haldamine veelgi lihtsam.

Kodulehe valmistamine valmiskujunduse baasil sisaldab Themeforest.net lehelt ostetud eelnevalt valmistatud kujundust ja kõiki peamiseid baasmooduleid, mida ühel korralikul kodulehel heaks väljanägemiseks vaja on. Võimalik on juurde tellida ka kõikvõimalikke lisamooduleid (nt mitmekeelseks tegemise võimalus, sotsiaalmeediaga integreerumise võimalus jne), mis veebilehe funktsionaalsust veelgi tõstavad.

Mobiilseadmete ekraanidele kohaldatud kujundus

Kaasaegne veebidisain  suurendab oste, klientide külastatavust ja kasutajamugavust.

Üha enam kasutajaid otsib toodete-teenuste kohta infot ka arvuti juurest eemal olles, nii et neile tasub anda võimalus igal ajal mugavalt ka nutiseadme abil ligi pääseda. Kasutajate ootused mugavuse suhtes lähevad päev-päevalt kõrgemaks ja konkurents tugevamaks, seega võidavad need, kes käivad ajaga kaasas.

Kaasaegsete veebilahenduste kasutatavus peab olema kõrgvaliteediga nii arvutites, tahvelarvutites kui ka nutitelefonides. Viimast on võimalik saavutada disainerite ja kasutajakogemuse spetsialistide tiheda koostööga, kes viivad ellu Teie ideed.

Galerii funktsioon

Lisame teie kodulehele kergesti kasutatava galerii piltide lisamiseks (tehtud tööd, galerii)

Kontakti vorm

Kontakti vormi loomine, et Teie kliendil oleks hea lihtne ühendust võtta.