Kodulehtede ja epoodide tegemine

Koduleht vastavalt Teie soovidele ja vajadustele. Selleks selgitame välja kodulehele seatavad eesmärgid ning seejärel saame saadud info põhjal edasi liikuda.

Täis hooldusteenus WordPressil asuvale kodulehele või e-poele. Teenus sisaldab endas kodulehe muudatusi, pisiarendusi ja turvamonitoorimist. Teenus tagab kliendile tõrgeteta lehe toimimise ning klient ei pea muretsema pahalaste ega ka haldusprobleemide pärast.

E-poe arendused WordPressile. Keerukamad ja lihtsamad lahendused koos liidestustega kolmandate osapoolte majandustarkvaradega kui ka ilma. Korralik teostus ja testimine tagab vigadeta e-poe toimimise. Kliendile tehtav koolitus annab lihtsa ülevaate kuidas e-poodi edaspidi hallata. E-poode oleme teostanud nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele.

Logode ja bännerite tegemine

Lisaks veebikujundusele pakume ka firmasümboolika väljatöötamist ning erinevate kampaaniaelementide, nagu bännerid, logod ja kampaanialehed, loomist.

Loome stiilse ja pilkupüüdva reklaamibänneri, et inimesed saaksid teada teie ettevõtte, promoürituste ja eripakkumiste kohta.

Logo kujundamine (3tk)

* Kolme kavandi joonistamine. Kolmest valitakse välja üks, millest teeme lõpliku logo

Logo failid üldkasutamiseks

* Vektor- ja rasterfailid edasiseks kasutamiseks veebil või printimise jaoks (PDF, JPG, PNG, SVG, AI)

Logo kahes värvis

* Kujundame logost versioonid kahes värvis (põhivärv ja must)

Video montaaž

Monteerime Teile erinevaid videosid olemas olevast materjalist.

Suurima hea meelega teeme kliendi poolt saadetud materjalile videomontaaži.

Videomontaaž koosneb videoklippide lõikamisest, värvikorrektsioonist ja tööst heliga. Vastavalt kliendi soovile lisame videole pealkirju ja fotosid.

Tarkvara installeerimine ja hooldus

Pakume tarkvaradele kvaliteetset hooldus- ja tugiteenust: klient ei pea kunagi kartma, et ta oma murega üksi jääb. Meie konsultandid on sõbralikud ja suure kogemustepagasiga: suudame alati leida lahenduse. Tarkvarade hooldust teostame eelkõige kaughoolduse, telefoni ja e-posti teel; seega ei oma tähtsust kliendi asukoht.